(TY)DZIEŃ KOBIET w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie w Lublinie

Dzień Kobiet w Projekt Zdrowi
Dzień Kobiet w Projekt Zdrowie | materiały prasowe

Każda kobieta chce się czuć piękna i wyjątkowa, nie tylko 8 marca, ale we wszystkie pozostałe dni roku również – dlatego w Gabinetach PROJEKT ZDROWIE w Lublinie świętujemy przez cały tydzień!

Każda z Pań jest niepowtarzalna, ma swój charakter, urodę oraz pełni wiele ważnych ról. Chcemy, żeby Panie mogły podczas Tygodnia Kobiet pomyśleć o sobie i zadbać o siebie – swoje ciało i zdrowie!

„Często pacjentki pojawiające się w moim gabinecie obawiają się, że ich dieta będzie składać się zeskomplikowanych posiłków oraz że będą musiały gotować osobno sobie, a osobno pozostałym domownikom. Na szczęście szybko przekonują się, że to nie prawda – posiłki są szybkie, smaczne i smakują wszystkim domownikom, nie tylko tym będącym na diecie” – mówi mgr Monika Popik, dietetyk kliniczny w Gabinecie Projekt Zdrowie w dzielnicy Czechów.

„Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach każdy ceni sobie szybkość przygotowania posiłków, a jednocześnie widoczne i satysfakcjonujące efekty – i to właśnie zapewniamy Państwu w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie. To nie my mamy dostosować się do diety, ale dieta ma być dopasowana do nas – naszych możliwości, zajęć, godzin pracy i preferencji” – dodaje dietetyk Magdalena Augustyniak, dietetyk w Gabinecie Projekt Zdrowie w dzielnicy Czuby.

Dlatego podczas Tygodnia Kobiet w Gabinetach Projekt Zdrowie wszystkie chętne Panie będą mogły bezpłatnie skorzystać z:

  • Konsultacji z dietetykiem,
  • Analizy dotychczasowego sposobu odżywiania,
  • Analizy składu ciała i określenia: zawartości tkanki tłuszczowej, masy mięśni, poziomu nawodnienia oraz masy wody metabolicznej,
  • Ustalenia zapotrzebowania kalorycznego.

Ponadto na każdą z Pań czekają w tych dniach w Gabinecie przepisy skomponowane przez nasze Panie dietetyk, szczególnie wspierające kondycję skóry, włosów oraz sylwetki: między innymi przepisy na szybkie i smaczne smoothies, a także nietuzinkowe desery, które swoim smakiem mogą konkurować z domowym serniczkiem!

Na koniec chcemy Wam jeszcze przedstawić niesamowicie inspirującą kobietę jaką jest Pani Kasia, która schudła 33 kilogramy w niespełna rok!

metamorfoza projekt zdrowie

Zastanawiacie się jak Pani Kasia wspomina kurację mającą na celu redukcję masy ciała w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

„Dziś po upływie niecałych 6 miesięcy mogę już pochwalić się swoją metamorfozą… Przyznam, iż wszystko zaczęło się dość niewinnie. Od jednego małego, wielkiego marzenia. Lepsza wersja siebie.

Wybrałam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, bo moja koleżanka miała równie spektakularne efekty jak ja teraz. Później potoczyło się już to bardzo szybko, spotkanie w Projekt Zdrowie, rozmowa, pomiary ciała itp. Wszystko było cudownie. Atmosfera miła i bezstresowa. A do tego ogromna dawka motywacji, zaczynałam swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych tuż przed Świętami Wielkanocnymi więc takiego zastrzyku energii potrzebowałam. Zawsze uwielbiałam praliny i inne słodkości, Pani dietetyk Projekt Zdrowie, tak mocno mnie zmotywowała, że udało mi się oprzeć wszelkim pokusom.

Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeśli chodzi o… planowanie! Nauczyłam się jak pogodzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego. Jednak na planowaniu nie skończyłam. Planowanie przemieniło się w realizowanie. Okazało się, że przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić. Spodziewałam się że początek będzie trudny. Ale efekty przychodziły tak szybko, że to mnie tylko zachęcało do kontynuowania kuracji.

Moje cele uległy zmianie, z planowany 20 kg zrobiło się ponad 30. Rozwiązania proponowane przez moją Panią dietetyk są bardzo proste, a przepisy przepyszne. Zmieniłam jedzenie, zaczęłam dawać z siebie nie 100, a 300%. Koleżanki w pracy same zauważyły że ruszam się teraz dużo, dużo więcej, a mnie po prostu rozpiera energia. Kiedyś po powrocie do domu czułam się tak zmęczona, że miałam ochotę tylko usiąść na fotelu – teraz ciągle wymyślam sobie nowe zajęcia.

I tak dzięki cudownym ludziom udało się. DZIĘKUJĘ! W ciężkich chwilach zawsze otrzymywałam wsparcie, którego potrzebowałam. Jak tylko dodaje teraz nowe zdjęcie na facebooku od razu zasypana jestem lawiną komentarzy, jak ja to zrobiłam. Projekt Zdrowie jesteście wyjątkowe i najlepsze na świecie!!! Polecam wszystkim te Centra Dietetyczne”.

Kim jesteśmy i jak działamy?

Projekt Zdrowie to młoda, w pełni polska, prężnie rozwijająca się sieć gabinetów dietetycznych. Nasi dietetycy to wykwalifikowani specjaliści pomagający w ustaleniu diet nie tylko w kontekście redukcji masy ciała, ale też jednostek chorobowych, takich jak choroba Hashimoto, cukrzyca czy insulinooporność. Doradzamy również kobietom w ciąży i w czasie laktacji.

Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom we wprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. W ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem.

Projekt Zdrowie Gabinety lublin

Zarezerwuj wizytę | Zarezerwuj wizytę

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.