Twoja pasja to gotowanie? Zgłoś się do "Ugotowanych". Casting w Lublinie

5f5669d4 2f65 11e4 bfcf 0025b511229e
ilustracja zdjęcia: player.pl

Telewizja TVN poszukuje w Lublinie uczestników do programu kulinarno-rozrywkowego „Ugotowani”. Można przeżyć kulinarną przygodę życia i wygrać 5 tysięcy zł. Zgłoszenia przyjmowane są do początku stycznia.

W każdym odcinku czwórka nieznanych sobie osób z jednego miasta spotyka się na organizowanych kolejno w ich mieszkaniach kolacjach. Uczestnicy przygotowują 3-daniowe przyjęcia, np. pod hasłem: wieczór kuchni włoskiej, kuchnia filmowa, kuchnia ludowa itp. Po każdej kolacji reszta uczestników ocenia osobę przygotowującą przyjęcie.

Do kolejnej edycji „Ugotowanych” realizatorzy poszukują ludzi z Lublina i okolic.

– Zależy nam na osobach o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy aby w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie. – mówi Paweł Kalisz, z działu produkcji TVN.

To propozycja dla ludzi, którzy lubią gotować, są otwarci i towarzyscy. Nagrodą główną w programie jest 5000 złotych.

Zgłoszenia przyjmuje Paweł Kalisz z TVN. Można do niego zadzwonić: 519 520 270 lub wysłać zgłoszenia mailem: [email protected]. Zgłoszenia będą przyjmowane do początku stycznia.

W programie nie mogą brać udziału zawodowi kucharze i restauratorzy. Więcej informacji na stronie www.ugotowani.tvn.pl

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.