TVP3 Lublin powróci od czwartku na telewizyjną antenę. Lubelski oddział Telewizji Polskiej ma nowego dyrektora

Dorota Grabowska nowym dyrektorem TVP3 Lublin
Dorota Grabowska nowym dyrektorem TVP3 Lublin | archiwum prywatne Doroty Grabowskiej

W czwartek, 4 stycznia TVP3 Lublin wróci na telewizyjną antenę. Przez prawie 2 tygodnie można było oglądać programy przygotowane przez pracowników stacji tylko w mediach społecznościowych. Poinformowano również o zmianie na stanowisku dyrektora.

TVP3 Lublin wraca na telewizyjną antenę

Nowy rząd wprowadza zmiany w działalności mediów publicznych, w tym Telewizji Polskiej. Z tego względu od 20 grudnia zdjęto z anteny TVP3 Lublin. Programy realizowane przez pracowników lubelskiej „Trójki” można było oglądać jedynie w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku. Tam właśnie zamieszczono, np. „Panoramę Lubelską”, „Poranek między Wisłą i Bugiem” czy inne programy i serwisy.

Po ponad dwutygodniowej przerwie, od 4 stycznia, TVP3 Lublin planuje wznowienie emisji na telewizyjnej antenie.

TVP3 Lublin ma nowego dyrektora

W środę, 3 stycznia, na oficjalnym profilu TVP3 Lublin na Facebooku poinformowano, że stacja ma nowego dyrektora. Pełniącą obowiązki dyrektora została Dorota Grabowska, wieloletnia dziennikarka TVP3 Lublin, autorka programów i reportaży w pasmach ogólnopolskich.

Na stanowisku dyrektora Dorota Grabowska zastąpiła dotychczasowego szefa TVP3 Lublin – Ryszarda Montusiewicza.

Ryszard Montusiewicz nie jest już dyrektorem TVP3 Lublin
Ryszard Montusiewicz nie jest już dyrektorem TVP3 Lublin | fot. TVP3 Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.