Turyści pobici i wyrzuceni z pensjonatu w Zakopanem. Ostra reakcja właścicielek

Turyści wyrzuceni z pensjonatu Tatarzanka w Zakonapem | Tygodnik Podhalański

Małżeństwo z dwójką dzieci przyjechało na wakacje do Zakopanego. Jako miejsce pobytu wybrali pensjonat „Tatarzanka”. – Byliśmy pierwszy raz w Zakopanem, więcej nasza noga tu nie postanie – zapewniają poszkodowani goście.

Przykra sytuacja spotkała małżeństwo z dwójką dzieci ze Stargardu (woj. zachodniopomorskie), które w Zakopanem wynajęło apartament w pensjonacie „Tatarzanka” na Pardałówce. Turyści dokonali rezerwacji miejsca poprzez stronę internetową do rezerwacji miejsc noclegowych.

Po przyjeździe do apartamentu dostali się do jego środka dzięki specjalnemu kodowi, który otrzymali zaraz po rezerwacji. Był to apartament bezobsługowy, czyli właściciele nie musieli przekazywać kluczyków do mieszkania.

Po wejściu do apartamentu zastaliśmy kamery w mieszkaniu. Zaczęliśmy się rozpakowywać, a ja w międzyczasie obszedłem całe mieszkanie i zauważone usterki sfotografowałem” – relacjonuje poszkodowany w rozmowie z telewizją Tygodnik Podhalański.

Po przespanej nocy mężczyzna postanowił wysłać SMS-a do właścicielki apartamentu z informacją o znalezionych usterkach. Po 5 minutach od wysłanej wiadomości do wynajmującego przyszedł SMS zwrotny, z którego wynikało, że jest to jego wina.

Nie minęło 15 minut i do mieszkania weszły właścicielki apartamentu. W jednej ręce kamera, a w drugiej paralizator. Paniom załączył się agresor i zaczęły wyrzucać wszystkie rzeczy spożywcze z lodówki przez okno, a nasze walizki wyrzuciły za drzwi” – opisuje poszkodowany.

Gdy mężczyzna poinformował, że za chwilę powiadomi o tej sytuacji policję, to właścicielki zaczęły być bardzo agresywne i rzucały wyzwiskami w kierunku małżeństwa i ich dzieci. W pewnym momencie zaatakowały mężczyznę, a jego małżonkę potraktowały paralizatorem.

Zobaczcie szokujący materiał zrealizowany przez telewizję Tygodnika Podhalańskiego.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Próbują usuwać komentarze i opinie. zobaczcie na ocenę i notę na stronie oceniającej lokale a potem odswierzcie strone 🙂

  2. Budynek na sprzedaż a Panie do sądu o odszkodowanie a potem do zakładu dla psychicznie chorych na leczenie.