Turecki student został pobity w Lublinie. Teraz czeka na operację głowy w szpitalu

bójka pobicie atak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Do zdarzenia miało dość w ubiegły weekend w centrum Lublina. Student obywatelstwa Tureckiego został pobity przez grupę napastników.

 

Do zdarzenia miało dojść w nocy z soboty na niedzielę przy jednym z lokali na ul. Peowiaków. Grupa napastników podeszła do studenta obywatelstwa Tureckiego i kazała mu wracać do swojego kraju. Na słowach się nie zakończyło. Student otrzymał kilka ciosów w głowę, na tyle poważnych, że teraz oczekuję na operację głowy w szpitalu.

 

Student przyjechał do Lublina na UMCS, na wymianę studencką w ramach programu Erasmus.

 

Okoliczności całego zajścia będzie wyjaśniać prokuratura. – Materiały w tej sprawie wpłynęły we wtorek do Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe – mówi Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

 

Więcej szczegółów prokuratura ma podać dzisiejszego południa.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.