Trzyletnie dziecko pod „opieką” pijanej matki. Miała 3 promile alkoholu w organizmie

Pijana matka shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 36-latce, która mając w organizmie 3 promile alkoholu opiekowała się swoim 3,5 letnim dzieckiem.

We wtorek dzielnicowy komisariatu w Dorohusku został poproszony przez pracowników opieki społecznej o interwencję w jednym z domów na terenie gminy Dorohusk. Na miejsce został wysłany patrol policji.

W mieszkaniu u swojego znajomego przebywała 36-letnia mieszkanka Chełma wraz ze swoim 3,5 rocznym dzieckiem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie 3 promile alkoholu. Mężczyzna, w którego towarzystwie przebywała, również był nietrzeźwy.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala, gdzie pozostało na obserwacji. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą mamę. Dzisiaj będą wyjaśniać czy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.