Trzecie zwycięstwo Motoru Lublin

IMG 0378

Motor odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu w lidze. Piłkarze z Lublina tym razem pewnie pokonali na wyjeździe Garbarnie Kraków 3-0.

Po bardzo słabym początku sezonu i dwóch porażkach w pierwszych dwóch meczach, zespół           z Lublina wydaje się w końcu łapać wiatr w żagle. Grabarnia Kraków to jeden z rywali Motoru do awansu. Dodatkowo Krakowianie zaczęli sezon znacznie lepiej od podopiecznych trenera Magnuszewskiego i przed meczem z Lublinianami zgromadzili komplet punktów w czterech kolejkach. Dlatego to gospodarze byli faworytem tego spotkania. Goście z Lublina zdołali jednak zdobyć komplet punktów na trudnym terenie. Strzelanie rozpoczęło się dopiero w drugiej połowie od gola w 58. minucie, autorstwa Kamila Oziemczuka. Kolejna bramka padła w 63. minucie po strzale Artura Gieragi, a wynik w 69. minucie ustalił Piotr Piekarski. Motor po 5 kolejkach z 9. punktami zajmuje 6. miejsce w tabeli.

Garbarnia Kraków – Motor Lubin 0:3 (0:0)

Bramki: Oziemczuk(58), Gieraga(63), Piekarski(69)

Motor: Socha, Kowalczyk, Tadrowski, Gieraga, Falisiewicz, Michota (85 Szysz), Tymosiak, Piekarski, Kaczmarek, Oziemczuk (82 Zaniewski) – Stachyra.

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław)