Trzecia Dycha do Maratonu. Zobacz trasę nocnego biegu ulicami Lublina

Nocna Dycha do Maratonu pobiegnie ulicami Lublina | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Wiemy już, jak będzie wyglądać trasa Trzeciej Dychy do Maratonu, którą zaplanowano w nocy z 17 na 18 lutego. Biegacze pobiegną ulicami Lublina, ale zupełnie nową trasą.

Tradycyjnie trzeci etap cyklu Dycha do Maratonu odbędzie się wieczorną porą. Na uczestników biegu czeka zupełnie nowe wyzwanie, gdyż rywalizacja będzie odbywać się na terenie Parku Naukowo – Technologicznego przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie.

We wtorek na liście startowej widniały już nazwiska 1400 uczestników, więc zanosi się na kolejny rekord frekwencji w cyklu. Limit miejsc to 1500, dlatego warto się spieszyć z decyzją o udziale w zawodach.

Zapisy na bieg prowadzone są poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępny pod adresem www.frslublin.pl

Trasa Trzeciej Dychy do Maratonu 2018

Bieg zaplanowano na noc z soboty na niedzielę (17/18 lutego). Start zaplanowano na godz. 22.30, gdzie start i meta będą zlokalizowane w pobliżu Parku Naukowo – Technologicznego. Bieg odbywać się będzie przy częściowo ograniczonym ruchu. Wszystkie skrzyżowania na terenie biegu będą zabezpieczone przez policję.

Uczestnicy biegu wystartują ul. Dobrzańskiego, następnie ul. Dobrzańskiego wybiegnięcie w prawo na ul. J. Franczaka „Lalka”, dalej prosto J. Franczaka „Lalka” i ul. Droga Męczenników Majdanka, następnie w skręt w lewo w ul. Krańcową, dalej prosto ul. Krańcową, ul. Dywizjonu 303, następnie w skręt w prawo w ul. Kunickiego, ul. Kunickiego do skrzyżowania z ul. Wolską, skręt w prawo w ul. Wolską.

Dalej prosto ul. Wolską, ul. Łęczyńską, z ul. Łęczyńskiej skręt w prawo w drogę serwisową wzdłuż al. Wincentego Witosa do ul. Dekutowskiego, następnie ścieżką rowerową wzdłuż ul. Dekutowskiego i ul. J. Franczaka „Lalka” do ul. Dobrzańskiego na metę zlokalizowaną przy Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym na ul. Dobrzańskiego 3.

Trasa Trzeciej Dychy do Maratonu | fot. organizator


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.