Trwa remont w szpitalu na Jaczewskiego. Duże utrudnienia w funkcjonowaniu SOR

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Przez najbliższy miesiąc Szpitalny Oddział Ratunkowy przy ul. Jaczewskiego będzie przyjmował tylko pacjentów wymagających natychmiastowej pomocy.

W poniedziałek rozpoczęły się prace termomodernizacyjne w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 przy ul. Jaczewskiego w Lublinie. W ramach prac wymienione zostaną okna, parapety i instalacja ciepłownicza. Na czas prac, pacjenci Szpitalnego Oddziału Ratunkowego muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami.

W związku z prowadzonymi pracami szpital apeluje do pacjentów, by zgłaszali się do innych placówek prowadzących działalność leczniczą na terenie Lublina. Utrudnienia w działaniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy ul. Jaczewskiego potrwają do 20 grudnia 2019 r.

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy pacjentów o zgłaszanie się do innych, podmiotów prowadzących działalność leczniczą, dysponujących Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, Izbą Przyjęć bądź Nocną i Świąteczną Pomocą Opieki Zdrowotnej” – czytamy na stronie internetowej SPSK nr 4 w Lublinie.

Pacjenci, którzy nie wymagają natychmiastowej pomocy, są odsyłani do innych Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych – szpitala MSWiA (ul. Grenadierów 4) oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego (aleja Kraśnicka.

Szpitalne Oddziały Ratunkowe w Lublinie – LISTA

• Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie, ul. Grenadierów 9;

• Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie, ul. Aleja Kraśnicka 100;

Izby Przyjęć w Lublinie – LISTA

• COZL im. Św. Jana z Dukli, ul. Jaczewskiego 7;

• SPSK Nr 1 w Lublinie, ul. Staszica 16;

• Szpital Neuropsychiatryczny, ul. Abramowicka 2;

• SPSW im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Z. Herberta 21;

• 1 Wojskowy Szpital Kliniczny, Lublin, al. Racławickie 23;

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Lublinie – LISTA

• Szpital Neuropsychiatryczny, ul. Abramowicka 2;

• WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ul. Aleja Kraśnicka 100;

• SPSW im. Jana Bożego w Lublinie, ul. M. Biernackiego 9;

Czytaj także: Lubelski szpital będzie ocieplany. Miliony na termomodernizację SPSK nr 4Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.