Trwa przerwa technologiczna w strefie rekreacji Aqua Lublin. Wiemy, kiedy aquapark znowu przyjmie klientów

Przerwa technologiczna w strefie rekreacyjnej Aqua Lublin
Przerwa technologiczna w strefie rekreacyjnej Aqua Lublin | fot. Aqua Lublin

Od kilku tygodni trwa przerwa technologiczna w strefie rekreacji Aqua Lublin. Atrakcje wchodzące w skład aquaparku przeszły coroczne naprawy i przeglądy. Wiemy, kiedy ponowne otwarcie.

Kiedy otwarcie aquaparku?

Strefa rekreacji Aqua Lublin będąca aquaparkiem jest niedostępna dla klientów od 4 września, kiedy została wyłączona z użytku. Powodem jest coroczna przerwa technologiczna, w trakcie której atrakcje przechodzą naprawy i przeglądy.

Wielu klientów Aqua Lublin zastanawia się, od kiedy aquapark będzie ponownie dostępny.

„Kończymy sprzątanie i prace remontowe. Napełniamy baseny wodą i za tydzień w sobotę (30.09) widzimy się ponownie” – informuje Aqua Lublin w najnowszym wpisie.

Sprawdź szczegóły: Duża przerwa w działaniu Aqua Lublin. Na kilka dni zamkną cały obiekt, przez kilka tygodni niedostępny aquapark i saunarium

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.