Trwa budowa nowych mieszkań w Śródmieściu. Budynek „wyszedł” już z ziemi. Zobacz zdjęcia i wizualizacje

Budowa inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10
Budowa inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10 | fot. Dominik Wąsik

W Lublinie przy ul. Przemysłowej trwa budowa nowego budynku wielomieszkaniowego. W budynku powstanie łącznie 75 mieszkań. Prace rozpoczęły się w styczniu tego roku, a już widać postępy na placu budowy. Zobacz zdjęcia i wizualizacje nowej inwestycji mieszkaniowej w Śródmieściu.

75 nowych mieszkań w Śródmieściu

W rejonie ul. Przemysłowej i Farbiarskiej w Lublinie powstaje najnowsza inwestycja mieszkaniowa lubelskiego dewelopera EDACH – Przemysłowa 10. W budynku powstanie 75 mieszkań o powierzchni od 28 do 85 m2 zlokalizowane na piętrach od pierwszego do trzeciego oraz na parterze 4 lokale usługowe o powierzchni ok. 40 i 90 m2, a także zamknięty garaż z 47. miejscami parkingowymi. Dodatkowo dla mieszkańców dedykowano 33 komórki lokatorskie.

„Każde z mieszkań będzie posiadało klimatyzację, a budynek 3 windy (w każdej klatce schodowej). Projekt uwzględnia mieszkania i miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych” – mówi Dorota Sadowska, specjalista ds. sprzedaży w firmie EDACH.

Postęp prac na budowie Przemysłowa 10

W ubiegłym tygodniu postanowiliśmy przyjrzeć się postępowi prac na budowie. Przypomnijmy, że prace budowlane rozpoczęły się w styczniu tego roku. Od tego czasu budynek zdążył już „wyjść” z ziemi. Według naszych informacji prace idą zgodnie z przyjętym harmonogramem.

„Trwają prace przy wznoszeniu stanu surowego obiektu. Została ukończona w całości płyta fundamentowa oraz żelbetowe elementy pionowe parteru. Zrealizowano również część stropu nad parterem, a w ciągu kilku najbliższych dni zostanie ukończony cały. Przygotowujemy się do prac murarskich na parterze” – informuje Dorota Sadowska.

Jak się dowiedzieliśmy, zakończenie prac budowlanych jest przewidziane na czerwiec 2025 r. W lipcu rozpoczną się formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynku i rozpoczęcie przekazywania mieszkań nowym właścicielom. Termin, do którego nastąpi przeniesienie prawa własności nieruchomości to 30 września 2025 r.

Blisko 11 tys. zł za metr kwadratowy

Sprzedaż mieszkań już trwa. Jak się dowiedzieliśmy, ceny za metr kwadratowy mieszkań wynoszą od 10 900 zł do 13 950 zł (w zależności od wielkości mieszkania i kondygnacji).

ZDJĘCIA

Budowa nowych mieszkań Przemysłowa 10
Budowa nowych mieszkań Przemysłowa 10 | fot. Dominik Wąsik
Budowa nowych mieszkań Przemysłowa 10
Budowa nowych mieszkań Przemysłowa 10 | fot. Dominik Wąsik

WIZUALIZACJE

Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10 | materiały prasowe
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10 | materiały prasowe
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10 | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.