Trening z Janem Świtkowskim na Aqua Lublin

Trening z Janem Świtkowskim na Aqua Lublin - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

W najbliższą środę na Aqua Lublin odbędzie się otwarty trening z Janem Świtkowskim, zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Skarpa” Lublin.

Janem Świtkowskim jest jedynym pływakiem, który będzie reprezentował Lublin na Igrzyskach Olimpijskich. Zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Skarpa” Lublin spotka się z młodymi pływakami prowadząc trening dla klas profilowanych i sportowych.

Jan Świtkowski przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Europy w Londynie, na które kwalifikację uzyskał podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Lublinie. Zawodnik uzyskał już minimum do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, które odbędą się w sierpniu 2016 roku.

Otwarty trening z Janem Świtkowskim odbędzie się w środę (11 maja) o godzinie 11:00 na Aqua Lublin, al. Zygmuntowskie 4.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.