Trening z Ewą Chodakowską na Arenie Lublin [ZDJĘCIA]

GERHAND 30.06.2018 33
Trening z Ewą Chodakowską na Arenie Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

W sobotę na płycie boiska Areny Lublin odbył się trening z Ewą Chodakowską w ramach trasy Be Active Tour powered by Nałęczowianka.

Blisko 200 osób wzięło udział w 5 godzinnym treningu z Ewą Chodakowską i jej zespołem na płycie boiska Areny Lublin. Wydarzenie w Lublinie odbyło się w ramach trasy Be Active Tour by Nałęczowianka. Oprócz treningów na uczestników czekały warsztaty.

Na warsztatach, oprócz treningów i prelekcji dietetyka, odbył się specjalny wodny moduł ćwiczeń, podczas którego Ewa Chodakowska zaprezentowała, jak przy użyciu butelek wody pracować nad swoim ciałem.

Podczas prelekcji z dietetykiem uczestnicy dowiedzieli się jak prawidłowo należy pić wodę i w jakich ilościach, szczególnie podczas intensywnych wysiłków jakim jest trening fizyczny.

Uczestnicy poznali też wiele wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia, który konsekwentnie na co dzień promuje trenerka fitness.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

ZDJĘCIA – FOT. DAMIAN GERHAND

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.