Transport do lokalu wyborczego w Lublinie w dniu wyborów. Sprawdź, komu przysługuje i gdzie się zgłosić

Mężczyzna pchający kobietę na wózku inwalidzkim
Mężczyzna pchający kobietę na wózku inwalidzkim | fot. Miasto Lublin

Bezpłatny transport na wybory samorządowe w Lublinie. Transport organizuje Miejskie Biuro do spraw wyborów. Sprawdź, komu przysługuje taka pomoc i jak załatwić bezpłatny transport do lokalu wyborczego.

Bezpłatny transport na wybory samorządowe

Wyborcy niepełnosprawni i osoby starsze, mające trudności w poruszaniu się, mogą w dniu wyborów w godz. 7:00-21:00 samorządowych skorzystać (wraz z opiekunem) z bezpłatnego transportu z miejsca zamieszkania do lokalu wyborczego i z lokalu wyborczego do miejsca zamieszkania.

Aby skorzystać z bezpłatnego transportu na wybory samorządowe, należy w dniu wyborów skontaktować się (telefonicznie) z Miejskim Biurem do spraw wyborów, tel. 81 466 1616, 81 466 1205, 81 466 1207.

Dowóz będzie odbywał się samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.

Zobacz także: Wybory samorządowe 2024. Lublin: Kandydaci na prezydenta Lublina, do Rady Miasta i Sejmiku Województwa Lubelskiego

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.