Tragiczny wypadek w zakładzie kamieniarskim. Płyta przygniotła 26-latka. Młody mężczyzna zginął na miejscu

Płyty granitowe w zakładzie kamieniarskim
Płyty granitowe w zakładzie kamieniarskim | fot. Adobe Stock

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego wypadku podczas pracy. Młody mężczyzna został przygnieciony przez kamienną płytę. W wyniku odniesionych obrażeń 26-latek poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek w zakładzie kamieniarskim

Do zdarzenia doszło w czwartek (11.01) około godz. 7:40 w miejscowości Strzyżewice, powita lubelski. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, który miał miejsce na terenie zakładu kamieniarskiego.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że w trakcie przewożenia kamiennych płyt na palecie wózkiem widłowym. Podczas transportu doszło do osunięcia się płyt, w wyniku czego 26-letni pracownik zakładu został przygnieciony przez jedną z nich.

W wyniku odniesionych obrażeń młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że 29-letni kierowca wózka widłowego w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Trwa teraz wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bzdury. Nie wiem kto jest waszym informatorem. Chyba pijaczek spod sklepu. Nawet zdjęcie się nie zgadza. Jedynie prawdziwe jest miejsce i fakt że zginą młody człowiek. Wyrazy współczucia dla rodziny.