Najnowsze ogłoszenia (spoty)
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek po godz. 6 w miejscowości Olchowiec (gm. Żółkiewka) na drodze Krasnystaw – Żółkiewka. Nie żyje jedna osoba.
Na tył stojącego na przystanku autobusu najechał samochód dostawczy marki Fiat. – Do zdarzenia doszło w momencie, gdy do autobusu wsiadali pasażerowie. Siła uderzenia była tak silna, że autobus został wyrzucony z drogi – relacjonuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.
Dostawczym fiatem podróżowało dwie osoby. Kierujący 56-letni mieszkaniec gm. Kolbuszowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo akcji ratowniczej życia podróżującego z nim 21-letniego pasażera, nie udało się uratować.
Do szpitala przewiezionych zostało czworo pasażerów podróżujących autobusem. Niedługo po zdarzeniu z urazami zgłosiły się kolejne osoby. Kierowca autobusu, 50-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był trzeźwy. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego wypadku.
Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię