Tragiczny wypadek w Jankach. Bez kasku i uprawnień na skuterze. 16-latek nie żyje

68 171580
Wypadek w Jankach. Nie żyje 16-latek poruszający się na skuterze | fot. KPP Hrubieszów

Jadący skuterem 16-latek nie zasygnalizował manewru skrętu w lewo i wjechał wprost pod koła wyprzedzającego go samochodu marki Nissan. Nastolatek poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek po godz. 16 w miejscowości Janki w gm. Horodło. Policjanci hrubieszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że 24-letnia kobieta kierująca nissanem podczas jazdy zauważyła, że w tym samym kierunku porusza się skuterem młody mężczyzna bez kasku ochronnego.

Dojeżdżając do niego, rozpoczęła manewr wyprzedzania. Nagle skuterzysta nie sygnalizując zamiaru skrętu, zmienił zajmowany przez siebie pas, wjeżdżając bezpośrednio pod koła jej pojazdu. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, jednak 16-latek w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarł na miejscu wypadku.

Jak ustalono, kierujący skuterem to 16-letni mieszkaniec gminy Horodło. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są szczegółowe okoliczności tego wypadku.

68 171581
Wypadek w Jankach. Nie żyje 16-latek poruszający się na skuterze | fot. KPP Hrubieszów

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A co jeśli to wina kobiety która teraz kłamie żeby nie ponieść konsekwencji?

  2. Nawet jeśli była to wina kobiety, to w świetle prawa winna jest osoba, nie posiadająca uprawnień.

  3. Miałem stłuczke z kobietą, jaką ona historię potrafiła wymyślić to masakra, piekna jej opowieść zmieniła kierunek jak policja pobrała monitoring miejski…