Tragiczny wypadek w Cukrowni Krasnystaw. Zginął podczas rozładunku buraków

sugar beet 3824000 1280 1
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Na terenie Cukrowni Krasnystaw w Siennicy Nadolnej doszło do tragicznego wypadku podczas rozładunku buraków. Nie żyje 59-letni mężczyzna.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek po godz. 11 na terenie Cukrowni Krasnystaw w Siennicy Nadolnej. Jak ustalili policjanci, 59-letni mieszkaniec gminy Łopiennik Górny podczas rozładunku przywiezionych przez siebie buraków poniósł śmierć na miejscu.

W toku prowadzonego śledztwa wyjaśniane są okoliczności i przyczyny zdarzenia. Śledczy biorą pod uwagę wersję, iż mężczyzna podczas rozładunku został uderzony przez tylną część naczepy pojazdu, a następnie przysypany przez spadające z niej buraki.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.