Tragiczny wypadek pod Lublinem. Auto zderzyło się z motocyklem. Kierujący jednośladem zginął na miejscu

wypadek policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w środę w Tomaszowicach pod Lublinem. Kierujący samochodem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, 45-letni kierowca jednośladu zmarł.

Wypadek motocyklisty w Tomaszowicach

Do wypadku doszło w środę (6.09) kilka minut po godz. 16 w miejscowości Tomaszowice, gmina Jastków. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem marki Suzuki, który poruszał się od Lublina w kierunku Nałęczowa.

W wyniku tego wypadku, 45-letni motocyklista, pomimo podjętej na miejscu reanimacji zmarł. Na miejscu policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, a policjanci kierują na objazdy.

Komunikat ZTM

„Z powodu śmiertelnego wypadku w Tomaszowicach i związanych z tym utrudnień, linia nr 33 tymczasowo nie kursuje do Tomaszowic” – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Zobacz także: Motocyklistka wjechała w samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.