Tragiczny wypadek na torach. Młoda kobieta zginęła po potrąceniu przez pociąg

Tragiczny wypadek na torach. Młoda kobieta zginęła po potrąceniu przez pociąg
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Nie żyje młoda kobieta, która po południu została potrącona przez szynobus relacji Lublin – Rzeszów. Ruch pociągów w tym miejscu został wstrzymany. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wypadek na torach Rzeczyca Ziemiańska

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (12.05) około godz. 14 w miejscowości Rzeczyca Ziemiańska w powiecie kraśnickim. Jak się okazało, szynobus relacji z Lublina do Rzeszowa potrącił młodą kobietę. Jej życia nie udało się uratować. Zmarła ona na miejscu zdarzenia.

Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Są wykonywane czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Ruch pociągów na odcinku między Rzeczycą a Zaklikowem został całkowicie wstrzymany.

Policjanci ustalają tożsamość młodej kobiety.

Aktualizacja

Według wstępnych ustaleń śledczych, kobieta prawdopodobnie popełniła samobójstwo. 27-letnia mieszkanka powiatu janowskiego weszła pod nadjeżdżający pociąg relacji Lublin-Rzeszów.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Proszę samobójców o inne metody samobójstwa niż dręczenie pasażerów furmanki Rzeszów Lublin

  2. Napiszcie o Ukraince której tak się spieszyło na samolot że kolej zamówiła jej taxi (z Lublina) do.. Katowic:-)