Tragiczny wypadek na dworcu PKP w Lublinie. Nie żyje młody mężczyzna

dworzec pkp lublin stacja pociąg tory peron
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 7.30 na dworcu PKP w Lublinie. Pociąg wjeżdżający na peron śmiertelnie potrącił 19-letniego mężczyznę.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 7.30. W obrębie stacji Lublin młody mężczyzna wtargnął pod pociąg Intercity „Chełmianin” relacji Chełm – Warszawa Zachodnia, który właśnie wjeżdżał na peron. Mężczyzna został potrącony przez pociąg.

Mimo udzielonej pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, życia mężczyzny nie udało się uratować. Tożsamość ofiary jest znana policji. Maszynista w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępne ustalenia wskazują na samobójstwo. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.