Tragiczny finał poszukiwań pracownika lubelskiej firmy. Zwłoki mężczyzny w zbiorniku wodnym

zwłoki w zbiorniku wodnym
Zwłoki zaginionego portiera znajdowały się w zarośniętym zbiorniku wodnym przy ul. Narzędziowej

Tragiczny finał poszukiwań 69-letniego pracownika jednej z lubelskich firm. We wtorkowy poranek służby potwierdziły informację, że odnalezione zostało ciało mężczyzny.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 69-letniego Józefa P. doszło w niedzielę o godz. 11, gdy mężczyzna opuścił stanowisko pracy (był portierem – przyp. red.) w jednej z firm na Tatarach w Lublinie i oddalił się w nieustalonym kierunku.

W akcję poszukiwawczą zaangażowane były służby ratunkowe. Niestety, we wtorkowy poranek służby potwierdziły nam informację, że odnalezione zostało ciało mężczyzny. Zwłoki 69-latka pływały w zarośniętym zbiorniku wodnym przy ul. Narzędziowej, nieopodal miejsca, w którym pracował.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 69-latka. Wstępne oględziny wykluczyły, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.