Tragiczny finał poszukiwań. Policja znalazła ciało 46-latka

z ostatniej chwili policja
Zdjęcie ilustracyjne

Ciało 46-letniego mieszkańca Piask znaleziono w czwartek w lesie niedaleko miasta. Mężczyzna wyszedł w sobotę z domu, nie informując o tym bliskich.

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Piask

46-letni Piotr S. wyszedł z domu w sobotę (16.10) i do niego nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny na policję.

W czwartek (21.10) przed południem policjanci zakończyli poszukiwania mężczyzny. Zwłoki 46-latka znaleziono na terenie zalesionym w pobliżu Piask. Na miejscu pracują śledczy pod nadzorem prokuratora.

Wstępnie wykluczono, by do śmierci 46-latka przyczyniły się osoby trzecie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.