Tragiczny finał poszukiwań kobiety. Jej ciało strażacy znaleźli w lesie

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Strażacy ochotnicy znaleźli ciało kobiety w lesie. To 58-latka, której służby poszukiwały od poniedziałku. Okoliczności sprawy bada prokuratura.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej mieszkanki gminy Borzechów

Zakończyły się poszukiwania 58-letniej mieszkanki gminy Borzechów, która zaginęła w nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27.11). Kobieta wyszła z domu, nie informując bliskich o swoich zamiarach. Jej ciało odnaleźli strażacy ochotnicy w zlokalizowanym kilka kilometrów od miejsca zamieszkania lesie. Policjanci wstępnie wykluczyli, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie.

„W poniedziałek wieczorem ciało kobiety zostało znalezione w lesie. Podczas wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiona 58-latka. Pod nadzorem prokuratora, na miejscu wykonano oględziny, a ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich” – przekazała nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W akcji poszukiwawczej brali udział nie tylko policjanci, ale również strażacy ochotnicy z pobliskich jednostek, oraz psa tropiącego z przewodnikiem. W poszukiwaniach wykorzystano również kamerę termowizyjną.

Mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.