Tragiczny finał poszukiwań. Ciało zaginionego 45-latka znaleziono na terenie Lublina

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Smutny finał poszukiwań zaginionego 45-latka, mieszkańca Lublina.

Nie żyje 45-latek

Przypomnijmy, że do zaginięcia 45-letniego mieszkańca Lublina doszło w czwartkowy wieczór. To właśnie wtedy po raz ostatni bliscy go widzieli. Od tamtej pory nie mieli z nim kontaktu, a 45-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania. W akcję poszukiwawczą włączyli się funkcjonariusze z jednostek na terenie Lublina.

Po kilkunastu godzinach od jego zaginięcia jego ciało znaleziono na terenie miasta. Jak nam przekazano, ciało 45-latka ujawniono na terenie nieużytków w dzielnicy Dziesiąta. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Policja bada okoliczności jego śmierci.

Mierzysz się z depresją lub ktoś potrzebuje pomocy? Zadzwoń

Policjanci przypominają, aby nie być obojętnym i reagować w przypadku osób, które chcą lub planują popełnić samobójstwo. Czasami zwykła rozmowa, wysłuchanie, poczucie obecności bliskiej osoby może go odwieźć od myśli samobójczych.

Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.