Tragiczny finał poszukiwań Agnieszki spod Lublina. Jej ciało wyłowiono z Wisły

Tragiczny finał poszukiwań Agnieszki spod Lublina. Jej ciało wyłowiono z Wisły
Zdjęcie ilustracyjne: KP PSP Ciechanów

Zakończyły się poszukiwania 48-letniej Agnieszki R. z Uniszowic, koło Lublina. Strażacy wyłowili jej ciało z Wisły na terenie Warszawy. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 48-letniej Agnieszki R. z Uniszowic (gm. Konopnica) doszło we wtorek 15 stycznia w Lublinie. Kobieta wyjechała rano z miejsca zamieszkania wraz z synem, którego przywiozła do szkoły w Lublinie.

Następnie miała pojawić się w jednej z lubelskich szkół, gdzie pracowała, jednak tam nie dotarła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojona rodzina postanowiła zgłosić na policję jej zaginięcie. Do jej poszukiwań włączyli się również bliscy Agnieszki oraz internauci.

Kilka dni później policjanci odnaleźli jej samochód na parkingu Tarasów Zamkowych. Zapis monitoringu miał wskazywać, że kobieta pieszo poszła w kierunku dworca PKS. Kobieta udała się w stronę dworca autobusowego PKS i ok. godz. 8 wsiadła w busa do Warszawy.

Rodzina Agnieszki poinformowała, że kobieta była widziana w Warszawie, w okolicach Pałacu Kultury i Nauki. Tam zarejestrował ją miejski monitoring, lecz dalej ślad się urywa.

W środę policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań kobiety. Jej ciało zostało wyłowione z Wisły na terenie Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że kobieta popełniła samobójstwo.

Apel rodziny

„Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy o tragicznej śmierci naszej Agnieszki. Dziękujemy całej rodzinie, bliskim i dalszym znajomym oraz wszystkim, którzy w najmniejszy sposób pomagali nam w poszukiwaniu Agnieszki. Dziękujemy za modlitwę i wsparcie, jakie okazaliście nam w tych trudnych chwilach. Prosimy o wstrzymanie się od zbędnych komentarzy, one nie pomogą Agnieszce, a najbliższej rodzinie sprawią ogromny ból. Prosimy pomóżcie nam przetrwać ten ciężki czas. Prosimy o dalszą modlitwę w intencji naszej kochanej Agnieszki, aby dobry Pan Bóg przyjął ją do siebie” – apelują bliscy Agnieszki.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.