Tragedia w Lublinie. Kobieta skoczyła z balkonu mieszkania na 7. piętrze

Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach
Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Na jednym z osiedli w Lublinie doszło do tragedii. Starsza kobieta skoczyła z balkonu mieszkania na siódmym piętrze, poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Kobieta skoczyła z 7. piętra

Do tragedii doszło we wtorek (15.11) przed godz. 7 przy ul. Niepodległości w Lublinie. Policjanci zostali powiadomieni o upadku kobiety, która prawdopodobnie wypadł z balkonu 10. piętrowego bloku, nieopodal al. Andersa. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 74-letni mieszkanka Lublina wyskoczyła z balkonu mieszkania na 7. piętrze. Upadła na trawnik przed blokiem. Na miejscu pojawił się lekarz, który stwierdził zgon starszej kobiety. Ustalono, że kobieta była schorowana.

Śledczy wstępnie wykluczyli, by do śmierci 74-latki mogły się przyczynić osoby trzecie. Trwa ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wszystko wskazuje na samobójstwo.

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.