Tragedia w Janowie Podlaskim. Dziecko wypadło z koparki, nie żyje

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Janów Podlaski. Nie żyje 2-letnie dziecko.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek przed południem na terenie jednej z miejscowości w gminie Janów Podlaski. Doszło tam do wypadku, w którym śmierć poniósł 2-letni chłopiec.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności tego tragicznego wypadku z udziałem dwulatka. Wiadomo, że na terenie posesji, gdzie doszło do wypadku prowadzone były prace ziemne z użyciem koparki.

Chłopiec prawdopodobnie mógł przebywać w kabinie, gdy maszyna była obsługiwana przez operatora. W pewnym momencie 2-latek miał wypaść z kabiny i zostać przygnieciony przez koparkę.

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, ale chłopca nie udało się uratować. Dwulatek zginął na miejscu. Policjanci na ten moment nie udzielają informacji na temat okoliczności wypadku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.