Tragedia nad zalewem w Krasnobrodzie. 38-latka topiła się. Nie udało się jej uratować

Kobieta utonęła w zalewie w Krasnobrodzie
Kobieta utonęła w zalewie w Krasnobrodzie | fot. KMP Zamość

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 38-latki. Kobieta po spożytym alkoholu weszła do wody i zaczęła się topić. Mimo udzielonej pomocy kobieta zmarła.

Kobieta utonęła w zalewie w Krasnobrodzie

Do zdarzenia doszło w sobotę (17.06) wieczorem w Krasnobrodzie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latka z Warszawy w rejonie zalewu w Krasnobrodzie wypoczywała wspólnie ze znajomymi. Na wieczorną kąpiel wybrała miejsce, gdzie pływanie było zabronione.

W pewnym momencie 38-latka zaczęła się topić. Jeszcze przed przyjazdem służb kobietę z wody wyciągnął jej znajomy. Do przyjazdu karetki pogotowia reanimował kobietę. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował 38-latkę do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy kobieta zmarła.

Prawdopodobnie kobieta wcześniej ze znajomymi spożywała alkohol. Od 38-latki pobrano krew do dalszych badań. Ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań w zakładzie patomorfologii.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.