Tragedia nad wodą w Łukowie. Mężczyzna utonął w zalewie Zimna Woda

utoniecie topielec 26026242
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Tragedia nad zalewem Zimna Woda w Łukowie. Mężczyzna wszedł do wody by się schłodzić, a po chwili koledzy stracili go z pola widzenia. Gdy go odnaleźli w wodzie, był już nieprzytomny. Nie udało się go uratować.

Utonięcie w zalewie Zimna Woda

Do zdarzenia doszło w środę (14.07) po godz. 14 nad zalewem Zimna Woda w Łukowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o topiącym się w akwenie mężczyźnie. Gdy mundurowi dojechali we wskazane miejsce, służby ratunkowe reanimowały tam 41-latka z gminy Łuków. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, lecz mimo udzielanej pomocy 41-latek zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 41-latek wszedł do wody, by się schłodzić. Mężczyzna kąpał się poza wyznaczonym kąpieliskiem i po chwili koledzy stracili go z pola widzenia. Po kilku minutach nieprzytomnego odnaleźli w wodzie. Natychmiast rozpoczęła się reanimacja 41-latka, wezwano służby ratunkowe.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.