Tragedia nad Wisłą. Poślizgnął się i wpadł do wody. Nurkowie wyłowili jego zwłoki

stan wody na wisle zdjecia i historia 121239 3
Wysoki stan Wisły w Puławach

Tragiczny wypadek na Wiśle w Janowcu w powiecie puławskim. Nurkowie wyłowili z Wisły zwłoki 50-letniego mężczyzny, który poślizgnął się i wpadł do wody.

W czwartek około godz. 19.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, który miał miejsce na Wiśle w okolicach Janowca w powiecie puławskim. W rejonie przeprawy promowej do Wisły wpadł 50-letni mężczyzna, który przechodząc po kamiennej tamie, poślizgnął się i wpadł do wody.

Na miejscu interweniowała specjalistyczna grupa ratownictwa wodnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Po godz. 22 nurkowie wyłowili z Wisły zwłoki 50-letniego mężczyzny. Teraz trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.