Tragedia nad jeziorem w Firleju. Strażacy wyłowili ciało 33-letniego mężczyzny

skok na główkę shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zakończyła się akcja poszukiwawcza 33-letniego mężczyzny, który zaginął w niedzielny wieczór nad jeziorem w Firleju. Wszedł do wody i już się z niej nie wynurzył.

W niedzielę tuż przed północą policjanci otrzymali zgłoszenie, że w okolicy pomostu na jeziorze w Firleju prawdopodobnie utopił się 33-letni mieszkaniec gm. Niemce.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna, przyjechał ze znajomymi nad jezioro. Wcześniej miał spożywać alkohol. 33-latek pływał w okolicy pomostu. Kiedy nie wychodził z wody, zaniepokojeni koledzy rozpoczęli poszukiwania i wezwali na miejsce służby ratunkowe.

W akcji poszukiwawczej brali udział policjanci z Komisariatu Policji w Kocku, nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, strażacy z Lubartowa oraz strażacy ochotnicy z OSP w Firleju.

Dzisiaj po godz. 13:00 z jeziora w Firleju strażacy wyłowili ciało 33-letniego mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.