Tragedia nad Jeziorem Białym w Okunince. Utonął podczas kąpieli, wcześniej spożywał alkohol

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W niedzielę nad Jeziorem Białym w Okunince doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna po spożyciu alkoholu postanowił popływać. Unoszącego się na wodzie z twarzą do dołu zauważyli jego znajomi.

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę nad Jeziorem Białym w Okunince. 27-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego przyjechał wspólnie ze znajomymi odpocząć nad wodę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna po południu razem ze znajomymi poszedł pływać.

27-latek miał zostać w wodzie, kiedy znajomi poszli na posiłek. Po powrocie znajomi nie zastali 27-latka w wodzie, więc zaczęli go szukać. Po chwili zobaczyli go nieprzytomnego dryfującego na wodzie. Mężczyzna został wyciągnięty na brzeg i podjęto akcję resustacyjną do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Pomimo kontynuowanej akcji ratunkowej przez zespół medyczny, mężczyzna zmarł. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna miał spożywać wcześniej alkohol. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.