Tragedia nad Jeziorem Białym w Okunince. Utonął podczas kąpieli, wcześniej spożywał alkohol

utoniecie topielec 26026242
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W niedzielę nad Jeziorem Białym w Okunince doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna po spożyciu alkoholu postanowił popływać. Unoszącego się na wodzie z twarzą do dołu zauważyli jego znajomi.

Do tragicznego zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę nad Jeziorem Białym w Okunince. 27-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego przyjechał wspólnie ze znajomymi odpocząć nad wodę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna po południu razem ze znajomymi poszedł pływać.

27-latek miał zostać w wodzie, kiedy znajomi poszli na posiłek. Po powrocie znajomi nie zastali 27-latka w wodzie, więc zaczęli go szukać. Po chwili zobaczyli go nieprzytomnego dryfującego na wodzie. Mężczyzna został wyciągnięty na brzeg i podjęto akcję resustacyjną do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Pomimo kontynuowanej akcji ratunkowej przez zespół medyczny, mężczyzna zmarł. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna miał spożywać wcześniej alkohol. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.