Tragedia na wsi. Ciągnik rolniczy z przyczepą pełną zboża wywrócił się na drodze. Traktorzysta nie żyje

Ciągnik przygniótł traktorzystę w Łopienniku
Ciągnik przygniótł traktorzystę w Łopienniku

Ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną zbożem, w trakcie manewru skrętu 90 st. przewrócił się i przygniótł traktorzystę. Mimo interwencji służb ratunkowych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wypadek w Łopienniku

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (5.05) około godz. 14.40 na drodze lokalnej w miejscowości Łopiennik w gminie Borzechów (powiat lubelski). Ze zgłoszenia wynikało, iż w Łopienniku mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w czasie, gdy mężczyzna wykonywał manewr skrętu w prawo na zakręcie o kącie stopni. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym bez kabiny wraz z przyczepą wypełnioną zbożem. Gdy ciągnik przewrócił się na bok, mężczyzna został przygnieciony przez maszynę. Mimo interwencji służb ratunkowych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.