Tragedia na torach. Mężczyzna wszedł pod koła pociągu towarowego na trasie Lublin – Motycz

mężczyzna zginął pod kołami pociągu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja odebrała zgłoszenie o 8:40. Dzwonił maszynista. Pod kołami pociągu towarowego zginął mężczyzna. Trwa ustalanie dokładnych szczegółów zdarzenia.

 

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 8:40. Ze zgłoszenia wynikało, że na trasie kolejowej Lublin – Motycz, mężczyzna wszedł wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy.

 

Pociąg towarowy wiozący węgiel relacji Jaszczów – Zarzecze śmiertelnie potrącił mężczyznę. Na miejscu pracuje policja z prokuraturą, by wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia. Tożsamość mężczyzny nie jest znana.

 

Maszynista był trzeźwy. Ruch pociągów na tej strasie został wstrzymany na czas prac prokuratury i zabezpieczenia śladów.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. ’Dokladne szczegoly’? A jest cos takiego jak niedokladne szczegoly?