Tragedia na siłowni w Puławach. Nie żyje 45-letnia kobieta

siłownia
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

45-letnia kobieta straciła przytomność podczas wykonywania ćwiczenia na jednej z siłowni w Puławach. Niestety, nie udało się jej uratować.

Tragedia miała miejsce we wtorek wieczorem na jednej z siłowni w Puławach. 45-latka podczas wykonywania zajęć z fitnessu nagle zasłabła i straciła przytomność. Natychmiastowej pomocy udzieli jej klubowicze i instruktorzy.

Gdy na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, ratownicy kontynuowali akcję przywrócenia funkcji życiowych. Te okazały się być bezskuteczne – kobieta zmarła.

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Puławach. – Nie będziemy przeprowadzać sekcji zwłok, bo stwierdziliśmy, że nie ma tutaj żadnego podejrzenia działania osób trzecich. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych – mówi Grzegorz Kwit, szef prokuratury rejonowej w Puławach.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.