Top Model w Kozłówce. Barokowa sesja w Muzeum Zamoyskich [ZDJĘCIA]

top model sesja zdjęciowa pałac kozłówka
Sesja zdjęciowa do ósmego odcinka Top Model w Pałacu w Kozłówce | Forograf: Adam Pluciński | Źródło: TOP MODEL / TVN

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce było miejscem sesji zdjęciowej ósmego odcinka show Top Model emitowanego w telewizji TVN. Zobaczcie, jak z tym wyzwaniem poradzili sobie uczestnicy.

Były już nagie zdjęcia, pozowanie pod wodą lub w nietypowych miejscach. Kto by więc pomyślał, że to właśnie sesja w ogrodach i wnętrzach Pałacu Zamoyskich w Kozłówce okaże się tą najtrudniejszą w Top Model 2018?

Dla wielu uczestników odstawienie na bok swoich przyzwyczajeń, bezpiecznych rozwiązań i utartych schematów okazało się prawdziwym wyzwaniem. Sesja kostiumowa okazała się jedną z trudniejszych dla wielu uczestników.

Ciężkie peruki, niewygodne stroje i sowa…

W ósmym odcinku Top Model 7 uczestnicy mieli za zadanie pokazać na zdjęciach najdzikszą imprezę ich życia w barokowym stylu. W klimat pomagały wczuć się stroje z epoki, teatralny makijaż oraz gigantyczne peruki.

Na planie zdjęciowym na terenie Pałacu w Kozłówce modeli wspierała jedna z najbardziej znanych polskich modelek, Marta Dyks. Za obiektywem stanął Adam Pluciński.

Zobaczcie, jak modele i modelki poradzili sobie z sesją w barokowym stylu!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.