Tomaszów Lubelski: W przenośnej toalecie znaleziono zwłoki mężczyzny

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek na terenie OSiR w Tomaszowie Lubelskim. W przenośnej toalecie znaleziono zwłoki mężczyzny.

 

W niedzielę, 13 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim na terenie OSiR przy ul. Sportowej odbył się festyn „Lato z radiem”. Tłumy mieszkańców przybyło na koncert.

 

W poniedziałkowy poranek po zakończeniu imprezy ekipa sprzątająca przystąpiła do uporządkowania terenu. Jedna z ekip podczas sprzątania przenośnych toalet napotkała problem. Jedna z toalet firmy TOI-TOI była zamknięta od środka. Pracownicy otworzyli ją, a w środku znaleźli ciało mężczyzny.

 

– To 31-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego – informuje asp. Agnieszka Leszek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

 

Na ciele mężczyzny nie było śladów obrażeń. Przyczynę śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.