To ostatni weekend działania lodowiska Icemania

Łyżwiarz na lodowisku Icemania
Łyżwiarz na lodowisku Icemania | fot. Icemania

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Przed nami ostatni weekend w tym sezonie na zadaszonym lodowisku Icemania w Hali Lodowej Aqua Lublin. W przyszłym sezonie lodowisko będzie obchodziło swoje 10-lecie.

Ostatnie dni lodowiska Icemania

Dobiega końca tegoroczny sezon funkcjonowania lodowiska Icemania. Przed nami ostatni weekend 16-17 marca 2024 r., kiedy mieszkańcy będą mogli odwiedzić lodowisko i skorzystać ze ślizgawki. Od początku marca klienci mogli skorzystać z wielu promocji przygotowanych na koniec sezonu, w tym m.in. Nocna Icemania, promocyjny karnet 5 wejść, czy zniżka na bilet grupowy dla klas.

„W ostatni weekend lodowisko działać będzie w formie ślizgawki, by nasi klienci mogli pożegnać się z taflą na kilka najcieplejszych miesięcy w roku. Wielu odwiedzających Icemanie najchętniej korzysta z tej formy aktywności na lodzie” – mówi Aleksandra Romańska, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Godziny otwarcia:

  • sobota, 16 marca: 11:45-21:00
  • niedziela, 17 marca: 11:45-21:00

Bilety w cenie:

  • normalny: 25 zł (60 minut jazdy i 20 minut na przebranie)
  • ulgowy: 19 zł
  • rodzinny: 39 zł (wstęp dla 1 osoby dorosłej i 1 dziecka w wieku do 18. roku życia)
  • przekroczony czas: 1 zł/minuta

Zobacz także: Baseny w Lublinie. Oto cennik i godziny otwarcia [LISTA MIEJSC]

W przyszłym sezonie lodowisko będzie obchodziło swoje 10-lecie

W sezonie 2024/2025 lodowisko Icemania będzie obchodzić swoje 10-lecie. Już wiadomo, że będą to huczne urodziny, a zarządca lodowiska szykuje z tej okazji wiele atrakcji.

„Planujemy wyjątkowe urodzinowe atrakcje” – informuje Romańska, lecz na ten moment jeszcze nie zdradza szczegółów.

W sezonie 2022/2023 lodowisko odwiedziło 101 109 osób.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.