To oni reprezentują Lublin w półfinale 13. edycji „Mam Talent!”. Kiedy oglądać w telewizji?

Lubelska grupa taneczna UDS w półfinale programu "Mam Talent!"

UDS, czyli tancerze ze studia UDS Dance Studio z Lublina w sobotę (20 listopada) wystąpią w półfinale 13. edycji programu rozrywkowego „Mam Talent!”.

UDS w Mam Talent!

Lubelska grupa taneczna UDS w najbliższą sobotę wystąpi na żywo w półfinale 13. edycji programu „Mam Talent!”. Z setek uczestników to lubelscy tancerze, przez jury programu: Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Jana Klimeta, zostali zakwalifikowani do półfinałowej 40-tki i odcinków na żywo.

Młodzi tancerze, podobnie jak wiele lat temu ich starsi koledzy także z grupy UDS (występ w 3. edycji programu), będą walczyć o głosy widzów i dotarcie do ścisłego finału programu.

„Bardzo przydałoby im się wsparcie Lublina w postaci oddanych głosów, czyli smsów, by powtórzyć sukces grupy z 3. edycji programu – teraz po 10 latach. Inny skład, inna młodzież i inne choreografie, ale pasja do tańca nadal ta sama” – mówią tancerze UDSu.

Odcinek na żywo programu „Mam Talent!” z udziałem lubelskiego Studia Tańca UDS będzie można obejrzeć 20 listopada o godz. 20:00 na żywo TVN. Choreografię przygotowuje założyciel UDSu – Anna Łukasiak oraz trenerka grupy – Klaudia Kosierb.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.