To nie rekrutacja na testera czekolady, tylko wyłudzanie danych osobowych

czekolada
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zostań testerem czekolady Milka i zdobądź wszystkie nowe produkty gratis – zachęca ogłoszenie. To żadna oferta współpracy, a wyłudzenie danych osobowych.

Oferta testera czekolady

Otrzymałeś wiadomość email z informacją, że zostałeś wybrany do finałowego losowania pakietu próbnego Milka? Wystarczy wypełnić prosty formularz, zostawić dane kontaktowe i czekać na darmowy kosz słodyczy.

Tyle w teorii. W praktyce: wypełniamy formularz, zostawiamy dane osobowe: imię, nazwisko, adres email oraz datę urodzenia. Na słodycze nie ma co liczyć, ale na to, że do skrzynki będzie wpadało jeszcze więcej reklam od firm, o których mogliśmy nigdy nie słyszeć – z pewnością.

Strona formularza Milka
Strona formularza Milka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.