To miał być tylko głupi żart. Nastolatkowie z nudów ustawili pionowo ławki w centrum miasta

Pod osłoną nocy ustawili pionowo ławki w centrum Hrubieszowa | fot. KPP Hrubieszów

Policjanci ustalili i zatrzymali wandalów, którzy w nocy poustawiali na oparcia boczne wszystkie ławki znajdujące się na deptaku, uniemożliwiając w ten sposób z ich korzystania.

Do zdarzenia doszło w nocy 25 lipca na tzw. deptaku w Hrubieszowie. Nieznani sprawcy ustawili wszystkie ławki znajdujące się w tym miejscu na boczne oparcia, uniemożliwiając w ten sposób z ich korzystania.

Pomimo tego, że sprawcy czynu tego dopuścili się o późnych godzinach nocnych policjantom nie sprawiło wiele trudności w ustaleniu osób odpowiedzialnych za ten czyn.

Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego w wieku 18 i 19 lat. Nastolatkom za popełnione wykroczenie grozi teraz kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna do 5 tys. zł.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Hmmm. W zasadzie nic wielkiego się nie stało i nie nazwałbym ich wandalami. Jeśli nie zniszczyli mienia to w czym problem? Powiem szczerze, gdybyśmy mieli tylko takich wandali to świat byłby piękniejszy…