To koniec stoku narciarskiego Globus Ski. MOSiR wyprzedaje sprzęt z wypożyczalni

Wyprzedaż sprzętu narciarskiego z wypożyczalni sprzętu Globus Ski | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie wyprzedaje sprzęt z wypożyczalni, która funkcjonowała przy stok narciarskim Globus Ski. Ostatnie dwa dni wyprzedaży.

Likwidacja wypożyczalni, która działała przy stoku narciarskim Globu Ski potrwa do niedzieli 19 stycznia włącznie. MOSiR pozbywa się wszystkiego, co miał w wypożyczalni: nart biegowych i zjazdowych, desek snowboardowych, kijków, kasków oraz butów do nart.

Sprzęt z zamykanej wypożyczalni można oglądać i kupować w sobotę i niedzielę w godzinach 14-22 w pomieszczeniu po wypożyczalni w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Czytaj więcej: Narty w Lublinie? Nie w tym sezonie! MOSiR nie uruchomi stoku narciarskiego Globus Ski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.