To była tragiczna libacja. Zaatakował nożem 31-latkę, kobieta zmarła w szpitalu. Grozi mu dożywocie

Kobieta z butelką wódki w domu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Prokuratura z Lublina złożyła wniosek o tymczasowe aresztowanie 29-letniego Bartosza J., który jest podejrzany o zabójstwo 31-letniej kobiety. Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Zabił 31-latkę podczas libacji alkoholowej

Prokuratura Okręgowa w Lublinie postawiła zarzuty 29-letniemu Bartoszowi J., który działał w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia, dźgnął nożem 31-latkę w klatkę piersiową oraz brzuch. Drugi cios spowodował krwotok, który przyczynił się do śmierci kobiety w szpitalu.

„Bartosz J. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Mężczyzna złożył wyjaśnienia, których treści nie ujawniamy. Skierowaliśmy wniosek do sądu o 3-miesięczny areszt tymczasowy dla podejrzanego” – mówi Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Wiadomo, że 29-latek był już wcześniej wielokrotnie karany za rozboje, więc będzie odpowiadał w warunkach recydywy. W sprawie zostały zatrzymany jeszcze dwie osoby, które były uczestnikami tamtej libacji: kobieta i mężczyzna w wieku 21 i 35 lat. Dodatkowo z odpowiedzialnością karną za zacieranie śladów musi liczyć się zatrzymana 21-latka. Kobieta trafiła pod dozór Policji.

Więcej o tragicznej libacji alkoholowej w centrum Lublina przeczytasz w poniższym linku.

31-latka ugodzona nożem zmarła w szpitalu. Zatrzymano trzy osoby

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.