Tłusty Czwartek w Biedronce 2020. Ile kosztują pączki, donuty i faworki? GAZETKA BIEDRONKA

biedronka tłusty czwartek pączki donuty faworki promocja oferta gazetka
Tłusty czwartek w Biedronce - PROMOCJE, GAZETKA | fot. Dominik Wąsik

Tłusty Czwartek w Biedronce 2020. Ile kosztują pączki, donuty, faworki i inne słodkości? Sprawdź, jakie oferty z okazji Tłustego Czwartku przygotowała Biedronka dla swoich klientów. Aktualna gazetka promocyjna Biedronki 20.02.2020.

Tłusty Czwartek już jutro [20.02.2020]! Z tej okazji Biedronka przygotowała specjalne oferty promocyjne na słodkie łakocie. W tym okresie pączki oraz donuty kupimy w bardzo atrakcyjnych cenach. W Biedronce ceny pączków na Tłusty Czwartek 2020 przedstawiają się podobnie jak poprzednich latach.

Tłusty czwartek 2020 w Biedronce: OFERTA I PROMOCJE

Biedronka w tegorocznej ofercie na Tłusty Czwartek 2020 ma aż 16 rodzajów „tłustoczwartkowych” produktów: od pączków po donuty z confetti. Co roku pączki, faworki i donuty z Biedronki cieszą podniebienia milionów klientów.

Wiedząc, jak ważny jest to produkt dla każdego z Polaków, postawiliśmy przed sobą trudne zadanie udoskonalenia receptury naszych pączków marki własnej. Dzięki tym staraniom pączki Słodka Kraina Biedronki są unikatem – nie dodaje się do nich żadnych barwników, sztucznych aromatów oraz dodatku tłuszczów utwardzonych. Co ważne, do ich smażenia stosujemy ten sam rodzaj tłuszczu, którego używały nasze babcie, czyli smalec” – Adam Lalewicz, młodszy menedżer ds. rozwoju jakości i kontroli marki własnej w sieci Biedronka.

Tłusty Czwartek w Biedronce 2020: PĄCZKI

Pączki Słodka Kraina dostępne są w wersjach: z marmoladą wieloowocową i lukrem oraz z marmoladą wieloowocową i pudrem dekoracyjnym, natomiast pączki marki Cukiernia – z nadzieniem wiśniowym, dekorowane belgijską czekoladą (90g w cenie 1,99 zł/szt.). Wszystkie wyróżniają się wysoką zawartością owoców i marmolady w nadzieniu.

Cena opakowania 12 sztuk pączków z marmoladą (65g) w Tłusty Czwartek to jedynie 3,96 zł/opak. Jeden pączek marki Słodka Kraina (80g) kosztuje 79 gr, a przy zakupie 6 sztuk cena za sztukę wyniesie 55 gr.

tłusty czwartek biedronka pączki promocje oferta
Tłusty Czwartek w Biedronce 2020: PĄCZKI, PROMOCJE, OFERTA, GAZETKA

Tłusty Czwartek w Biedronce 2020: DONUTY I FAWORKI

Tłusty Czwartek to jednak nie tylko pączki. Dlatego w Biedronce w sprzedaży znalazły się także m.in. donuty, w promocji „Kup 12, zapłać za 8”. Dzięki niej można będzie spróbować całej gamy ciekawych smaków i skosztować donuta nadziewanego (67g, 1,49 zł/szt.), donuta cookies (75g, 1,99 zł/szt.), donuta z polewą kakaową (55g, 0,99 zł/szt.), czy oblanego wedlowską czekoladą donuta Wedel (68g, 2,19 zł/szt.). Oferta „Kup 12, zapłać za 8” obowiązuje do 20 lutego lub do wyczerpania zapasów.

tłusty czwartek biedronka donuty promocje oferta
Tłusty Czwartek w Biedronce 2020: DONUTY, PROMOCJE, OFERTA, GAZETKA

Dodatkowo w Tłusty Czwartek będziemy mogli kupić faworki w Biedronce. Faworki z cukrem pudrem będą kosztować 5,49 zł za 200 gram.

ZOBACZ TAKŻE: Tłusty Czwartek w Lidlu 2020. Ile kosztują pączki i donuty? GAZETKA LIDL

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.