TIR wjechał w roboty drogowe na obwodnicy Lublina. Jedna osoba jest ranna

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na drodze ekspresowej S12, pomiędzy węzłami Lublin Felin, a Lublin Zadębie doszło do wypadku. Tir uderzył w stojące na poboczu auto robót drogowych i bariery energochłonne.

Wypadek na obwodnicy Lublina 13.09.2021

Do wypadku doszło w poniedziałek (13.09) na drodze ekspresowej S12 w Świdniku. Na obwodnicy Lublina pomiędzy węzłami Lublin Felin, a Lublin Zadębie doszło do wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą jadąc w kierunku Warszawy, uderzył w pojazd służby drogowej, a następnie w bariery energochłonne.

W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Lewe pasy jezdni w obu kierunkach są zablokowane. Ruch odbywa się prawymi pasami. Utrudniania mogą potrwać do ok. 11.30.

Aktualizacja: Ciężarówka wjechała w auto ekipy porządkowej na obwodnicy Lublina. Mamy nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.