The Cranberries zagra na Arenie Lublin 3 czerwca. To pierwszy koncert po trzyletniej przerwie

the cranberries min
Irlandzki zespół 3 czerwca wystąpi na Arenie Lublin

Koncert Irlandzkiego zespołu The Cranberries na Arenie Lublin odbędzie się 3 czerwca. To pierwszy koncert po trzyletniej przerwie.

Grupa The Cranberries wystąpi w Lublinie 3 czerwca. Ma to być pierwszy koncert zespołu po trzyletniej przerwie, a zarazem jedyny w tej części Europy. Sprzedaż biletów (najtańsze za 75 zł) ma ruszyć jeszcze w lutym.

The Cranberries zasłynęli m.in. przebojami: „Zombie”, „Animal Instinct” czy „Salvation”. Grają od ponad 20 lat, sprzedali 40 mln płyt, koncertowali na sześciu kontynentach, ale w Polsce wystąpili dotychczas tylko raz. Ich hity wielokrotnie gościły na szczytach list przebojów w wielu krajach, teraz będą mogli ich na żywo posłuchać mieszkańcy Lublina i wszyscy fani The Cranberries, którzy tego dnia zawitają do miasta.

– Cieszymy się, że na na lubelskiej Arenie wystąpi tak ceniony zespół. Ten obiekt został stworzony nie tylko na potrzeby organizacji emocjonujących meczów piłkarskich, ale także widowisk rozrywkowych na światowym poziomie. To dopiero początek, podobnych wydarzeń będzie więcej. – mówi dr Jacek Czarecki, Prezes Zarządu MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie.

Koncert grupy The Cranberries ma być promowany w czterech największych miastach Polski. Organizatorzy spodziewają się też dużej ilości przybyłych fanów zespołu, również za granicy naszego kraju. A to dzięki współpracy z lubelskim lotniskiem.

Organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzić kto wystąpi jako support przed koncertem The Cranberries na Arenie Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.