Test Coopera 2022 Lublin. Przyjdź i przetestuj swoją wytrzymałość na bieżni stadionu lekkoatletycznego

Test Coopera na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie
Test Coopera na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie | fot. Marcin Kotowoda

W czwartek i piątek wszyscy chętni mogą sprawdzić swoją wytrzymałość na bieżni stadionu lekkoatletycznego przy ul. Piłsudskiego w Lublinie. Przed nami kolejna edycja Testu Coopera.

Test Coopera Lublin 2022

Wydarzenie organizowane jest przez Klub Uczelniany AZS UMCS. Czym jest wspomniany test? To próba wysiłkowa trwająca 12 minut. W tym czasie trzeba pokonać jak najdłuższy dystans. Wynik biegu zestawiany jest z tabelką Testu Coopera, dzięki czemu możemy określić swoją kondycję fizyczną.

Test Coopera w tym roku odbędzie się w dniach 9-10 czerwca na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Piłsudskiego w Lublinie. Pierwszy start w czwartek o godz. 10:00, kolejne co 30 minut, w grupach 20 osobowych. Ostatni start o 16:00, natomiast w piątek (12.06) start o godz. 14:00, a ostatni bieg o 19:30.

Organizatorzy zapraszają wszystkich biegaczy – bez względu na wiek (dla niepełnoletnich wymagane wypełniona przez opiekuna deklaracja). Wszyscy, którzy wezmą udział w teście otrzymają butelkę wody oraz pamiątkowy certyfikat, a na pierwszych 100 uczestników będą czekały tradycyjnie pamiątkowe gadżety.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.