Tesla otworzy salon w Lublinie. Będzie można odebrać tu samochód lub też go naprawić

Tesla otworzy salon z serwisem w Lublinie
Tesla otworzy salon z serwisem w Lublinie | materiały prasowe Tesla

Mamy dobrą informację dla fanów Tesli. Amerykański producent samochodów elektrycznych chce otworzyć salon w Lublinie. Posiadacze Tesli będą mogli tu również naprawić swój samochód.

Salon Tesli w Lublinie

Informacje o planowanym otwarciu salonu i serwisu Tesli w Lublinie potwierdza Tesla Klub Polska, która mocno współpracuje przy ekspansji najpopularniejszego producenta samochodów elektrycznych na świecie. Tesla ma w planach w najbliższym czasie otwarcie sześciu salonów połączonych z serwisami w Polsce.

Wśród miast, w których pojawią się showroomy i serwisy Tesli są: Gdańsk, Poznań, Katowice, Warszawa, Lublin i Wrocław. Wiadomo, że Lublin zakwalifikował się do pierwszej fazy wdrożenia, czyli prawdopodobnie w przyszłym roku.

W najbliższym czasie przedstawiciele Tesli mają rozpocząć poszukiwania lokalizacji na terenie Lublina lub bliskiej okolicy pod przyszły salon. Pod uwagę brane będą istniejące/powstające obiekty lub działki. Obiekt bądź działka będą musiały spełnić kryteria.

Na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Zobacz również: W Lublinie powstał Supercharger Tesli. Można tu ładować 4 Tesle w jednym czasie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.