Terytorialsi będą ćwiczyć pod Lublinem. Gmina apeluje do mieszkańców

Szkolenie terytorialsów
Szkolenie terytorialsów | fot. WOT

212. Kompania Lekkiej Piechoty zaplanowała na najbliższy weekend ćwiczenia w naszym regionie. Żołnierzy Wojska Obrony Terytorialnej będzie można spotkać na terenie gminy Niemce.

Terytorialsi w gminie Niemce

Gmina Niemce w środę (2.03) na stronie internetowej poinformowała, że w najbliższy weekend (5-6 marca) na terenie gminy odbędą się działania szkoleniowe w terenie zurbanizowanym kompanii Wojsk Obrony Terytorialnej. Przedstawiciele gminy apelują do mieszkańców o zachowanie spokoju.

Te informacje potwierdza por. Marta Gaborek, oficer prasowy 2 LBOT. Będą to rutynowe ćwiczenia realizowane przez 212. Kompanię Lekkiej Piechoty, która w niedzielę (6 marca) będzie w niektórych miejscowościach gminy Niemce realizować ćwiczenia m.in. z rozpoznania.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.